Home Події ФК «Житомир» – переможець Зимового турніру. ФОТО

ФК «Житомир» – переможець Зимового турніру. ФОТО

116

У суботу, 9 березня, на Зимовому турнірі відбулися фінальні матчі.

У матчі за третє місце зустрічалися «Танкіст» та «Ветерани футболу». Першу половину першого тайму команди намагалися підлаштуватися до поля, яке більше нагадувало ковзанку. Через це перший тайм був небагатим на гольові моменти. Зате наприкінці тайму впродовж декількох хвилин ветерани зуміли тричі розписатися у воротах Щукіна. Рахунок у матчі відкрив Галетко, за декілька хвилин Сергій став автором гольової передачі, а згодом довів рахунок до 3:0.

У другому таймі «Танкіст» спробував більше контролювати м’яч, але команда систематично провалювалася у захисті, внаслідок чого пропустила ще двічі. Сидоренко і Ткачук довели рахунок до 5:0. За десять хвилин до кінця матчу Чапський ударом зі штрафного відквитав один м’яч, але у ворота «Танкіста» одразу ж влетів і шостий гол.

Фінальний матч, у якому зустрічалися «Атлет» і «Житомир», був не таким багатим на голи. Фінал жвавіше розпочали футболісти «Житомира» і уже на 13-й хвилині Омелянчук вивів свою команду вперед. Надалі команди більше боролися, ніж грали у футбол.

У другому таймі «Житомир» більше володів м’ячем і частіше загрожував воротам Соколовського, але з ударами Єлісєєва і Омелянчука воротар «Атлета» впорався.

Ближче до кінця матчу втілити ігрову перевагу у гол зміг Оніщук, який і зняв усі питання стосовно переможця. 2:0 – ФК «Житомир» тріумфує на зимовому турнірі.

Роман БУРАВСЬКИЙ

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here