Головна Події Гравець із «чемпіонату ЛНР» залишив «Полісся»

Гравець із «чемпіонату ЛНР» залишив «Полісся»

128
0

Директор "Полісся" Володимир Загурський розповів, що захисник Олексій Лобов покинув клуб після протесту ультрас клубу через його участь у чемпіонаті ЛНР.

"Лобов виступав останні 4 сезони за "Авангард". Ми його брали в команду на правах оренди, тому він не наш гравець. Зараз він гравець "Колоса". Коли ми його брали, про цю історію не знали, тому що ми вивчаємо історію кожного гравця з відкритих джерел". Повідомляє "Трибуна".

"Якщо відкрити Вікіпедію та інші україномовні сайти – цієї інформації не було. З 2014 по 2017 рік були прогалини. Оскільки він молода людина, йому всього 23 роки, ми цьому не приділили потрібну увагу.

Від фанатів ми дізналися, що на російських сайтах і порталах Луганщини зазначено, що цей футболіст грав в 2014-2016-х під егідою так званої ЛНР. Для нас ця інформація була як сніг на голову. До нас ніхто не звертався з фанатів, щоб з’ясувати цю ситуацію.

Фактично вся ця ситуація була спочатку опублікована на сторінці в фейсбуці. На це відреагували ЗМІ. Ми в той день проводили матч Кубка в Макарові, нам, м’яко кажучи, було не до цього.

Крім того, Лобов фактично з п’ятниці (28 серпня – прим.) перебував перший день на роботі, тому він не був заявлений на матч. Він поїхав як людина з команди, але не був в заявці. Тому всю історію перенесли для подальшого з’ясування.

Як я пояснював фанатам, будь-яка людина, навіть яку ведуть на страту, має право на останнє слово. Так само й він як людина, якого звинуватили в речах, які недоведені, ми запропонували його послухати.

Ми з тренером запитали, чи готовий він пояснювати, що і як відбувалося, де він грав. Він погодився. Тому підходили і до матчу, і після. Намагався і він пояснити, і позиція тренерського штабу, керівництва.

Позицію не прийняли. Вона була однозначною – він тут не повинен грати.

Сьогодні ситуація інша. Вчора він приїхав на збір і вирішив не продовжувати кар’єру у нас. Він тепер не гравець нашої команди", – сказав Загурський.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here