Головна Події Григорій Суркіс розповів, як хуліганів судитимуть прямо на стадіоні

Григорій Суркіс розповів, як хуліганів судитимуть прямо на стадіоні

166
0

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс розповів, що за ініціативи ФФУ в регламенті національних змагань передбачені доволі жорсткі санкції за протиправну поведінку на трибунах стадіонів. Причому вони можуть застосовуватися як до тих осіб, що безпосередньо вчинили правопорушення, так і до господарів поля, котрі не змогли запобігти таким діям. Про це повідомили в прес-службі ФФУ.

 

«Однак ці безкомпромісні профілактичні заходи не завжди є ефективними, оскільки рівень правосвідомості нашого суспільства в цілому поки що далекий від європейських стандартів законослухняності», – водночас зазначив президент ФФУ.

 

Він також нагадав, що в рамках підготовки до чемпіонату Європи-2012 на вимогу УЄФА в Україні прийняли закон,  згідно з яким уболівальників, затриманих за хуліганство, судитимуть за прискореною процедурою прямо на стадіоні. Це відбуватиметься у спеціально відведеному приміщенні, де протягом доби винному й буде оголошено вирок. Покарання передбачатиме або внесення особи порушника до «чорного списку», що автоматично означатиме заборону надалі відвідувати матчі та інші заходи, пов’язані з футболом. Або ж − для іноземців − депортацію з країни протягом 24 годин без права на оскарження.

  Джерело: Відомості-UA.com

 

 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here