Home Події Хорова капела „Орея” здобула гран-при на міжнародному конкурсі

Хорова капела „Орея” здобула гран-при на міжнародному конкурсі

180
Найвизначнішою подією у творчості „Ореї” стала перемога на одному з шести найпрестижніших конкурсів хорової музики в Європі.
 
43-й міжнародний хоровий конкурс у м. Толоса (Іспанія) відбувся 29-31 жовтня 2011 року і зібрав найкращі колективи з таких країн, як Швеція, Німеччина, Іспанія, Італія, Росія, Великобританія, США, Чехія, Латвія, Китай, Фінляндія, Угорщина, Філіппіни. 
 
Хорова капела „Орея” змагалась у двох номінаціях -„Поліфонія” і „Фольклор” і в обох посіла перше місце. За умовами конкурсу обов’язковими для виконання були твори на баскійському діалекті іспанської мови – і житомирські виконавці чудово впорались з цим. Гран-прі на конкурсі надається за кількістю балів у 2-х номінаціях. „Орея”, отримавши 92,5 бали із 100 можливих, завоювала цю найвищу нагороду. І вперше за 43 роки проведення цих творчих змагань публіка віддала житомирському колективу 99% своїх голосів – таким чином, „Орея” отримала четверту нагороду, приз глядацьких симпатій.
 
Житомирська хорова капела як переможець конкурсу і володар Гран-прі 22 квітня 2012 року поїде до м. Марібор (Словенія), де зустрінеться на одній сцені із переможцями решти 5 найпрестижніших конкурсів у боротьбі за Гран-прі Європи.
 

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here