Home Події Канал ”Інтер” покаже фільм про Кличків

Канал \”Інтер\” покаже фільм про Кличків

111
У суботу, 21 квітня, о 20:30 на телеканалі "Інтер" відбудеться прем’єра документального фільму "Кличко".
 
Становлення у спорті, перемоги і нокаути Володимира і Віталія Кличків – в безпрецедентній картині "Кличко", яка стане для українського телеглядача справжнім одкровенням, пише Gazeta.ua.
 
Світова прем’єра фільму про братів Кличків відбулася у квітні 2011 року на кінофестивалі Роберта де Ніро "Tribeca" в Нью-Йорку, після чого з гучним успіхом пройшла презентація картини в Європі. В Українських кінотеатрах глядачі могли подивитися фільм "Кличко" з 15 березня нинішнього року.
 
Фільм розповідає не тільки про спортивні успіхи Віталія та Володимира, а й про сім’ю українських богатирів, про братську любов, про друзів, однодумців і близьке оточення боксерів. У стрічку увійшли перші інтерв’ю батьків Віталія та Володимира – офіцера авіації Володимира Кличка і вчительки молодших класів Надії Кличко, а також рідкісні сімейні архіви.
 
Режисером і автором сценарію картини "Кличко" виступив німецький документаліст, володар Міжнародної премії "Еммі" Себастьян Денхардт, відомий на пост-радянському просторі по серіалу "Сталінград". "Кличко" – перший фільм, знятий Денхардтом для всесвітнього кінопрокату.
 
На чолі з Себастьяном Денхардтом знімальна команда провела з братами три роки, слідуючи за ними по Україні, Німеччині, США, Канаді, Швейцарії, Австрії та Казахстану.
 
"Деякі невідомі сторінки з біографії братів Кличків стануть справжнім відкриттям для глядачів, і це ще більше допоможе зрозуміти феномен двох братів з України, яких сьогодні знає весь світ," – зізнається Денхардт. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here