Home Події ”Київ” на комірці і золота канва: ”Динамо” презентувало нову форму

\”Київ\” на комірці і золота канва: \”Динамо\” презентувало нову форму

103
Київське "Динамо" провело презентацію нової домашньої форми на цей сезон. Нагадаємо, команда одягається в adidas, пише Gazeta.ua.
 
"Динамо" та adidas — це два великі бренди. Напевне, більше половини збірних зіграли на Євро в екіпіровці цієї фірми. Наші футболісти завжди комфортно почувають себе у формі від adidas" — каже наставник "Динамо" Юрій Сьомін.
 
На створення форми дизайнерів надихнула історія клубу. Про це розповіла Віра Євдокимова, керівник відділу маркетингу "Адідас-Україна".
 
"Стиль екіпіровки нагадує форму "Динамо" 60-х років і сезону 1986-го року, в який команда завоювала Кубок володарів кубків. Збереглася синя окантовка футболки і шортів, до якої дизайнери додали золоту канву. Ще одна новинка — напис "Київ" на зоні комірця", – каже Євдокимова.
 
Показати як вся ця краса виглядає на ділі взялися Олександр Шовковський, Тарас Михалик, Андрій Ярмоленко, Андрій Богданов, Денис Гармаш та Ніко Кранчар. Футболісти ланцюжком вийшли на сцену у новій екіпіровці і кілька хвилин позували для фото та відеокамер.
 
"Все одно в якій формі грати. Головне, добре себе почувати", – каже Шовковський, який вже приступив до тренувань без падінь.
 
"Згоден з Олександром", – схитрував Михалик.
 
Далі футболісти просто передавали мікрофона, поки він не опинився у руках розгубленого Кранчара. Гравців врятувало тренування, а віддуватися за всю команду довелося Сьоміну.
Після п’ятихвилинного спілкування з журналістами Юрій Павлович приєднався до команди на відкритому тренуванні.
 
Дебют форми пройду 14 липня у домашньому матчі "Динамо" на "Олімпійському" проти донецького "Металурга" 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here