Home Події ”Княгинею Полісся-2013” стала 18-річна модель з Коростеня. ФОТО/ВІДЕО

\”Княгинею Полісся-2013\” стала 18-річна модель з Коростеня. ФОТО/ВІДЕО

184

Нещодавно у Коростені  визначили "Княгиню Полісся-2013". Нею стала 18-річна модель з Коростеня Сабіна Остапчук.

Дівчина навчається в НПУ ім.Драгоманова на вчителя англійської мови і для неї це перший досвід участі у подібних заходах, хоча відзначає, що моделінг для неї наразі – це робота, відпочинок і хобі.

Окрім подарунків (фен, пароварка, сертифікат на 1000 гривень та багато квітів), переможниця отримала корону, стрічку і право представляти Полісся на "Княгиня України-2014".

Під час регіонального етапу конкурсу участь брали 9 дівчат з Коростеня, Житомира і Києва.

Вони представили три виходи – у купальниках, ретро-образах та вечірніх сукнях.  Сабіна розповідає, що готувалися до конкурсу не довго, адже більшість учасниць вже мали професійний досвід і все виходило легко та просто.

"Перемога для мене була, м’яко кажучи, несподіваною, оскільки  інші конкурсантки були найпотужнішою конкуренцією. Вони мали досвід участі в подібних конкурсах і, звичайно ж, відмінні зовнішні дані. Природно, були думки про те, що було б здорово увійти до трійки, але ніяк не думала зайняти перше місце, – розповіла Сабіна журналістам Першого. – У мене достатньо досвіду в сфері моделінгу, я працюю в модельному агенстві "Nonik".

"Княгиня Полісся" – це мій перший конкурс краси, але я не думаю на цьому зупинятися,  оскільки мені сподобалося. Не буду лукавити, я завжди думала, що на подібних конкурсах дуже ворожа атмосфера, дівчатки ж таки.

Але була здивована, коли приїхали красиві добродушні і самодостатні дівчата. Не було ні єдиної конкурсантки, про яку б я змогла сказати, що вона мені не конкурент, настільки всі учасниці були шикарні.

Ніхто з нас не ставився до конкурсу, як до  найголовнішої події в житті і тому у нас була дуже спокійна, весела атмосфера. Ми всі дуже здружилися за цей короткий час і зараз підтримуємо зв’язок".

Юлія ДЕМУСЬ

Фото та відео  із соцмережі спільноти "Княгиня Полісся"  та особистої сторінки Сабіни Остапчук ВКОНТАКТЕ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here