Home Події Команди відіграли 8 тур Рос-чемпіонату Житомирського району з футболу

Команди відіграли 8 тур Рос-чемпіонату Житомирського району з футболу

109

8 тур знову відмітився рядом цікавих ігор.

Так, у матчі лідерів «Атлет» та «Профільтех» переможця не виявили. Відтак гуйвинці відстають від «Танкіста» вже на 4 бали. Однак уже в наступному турі зможуть скоротити цю відстань до мінімуму, адже на нас чекає центральний матч першого етапу чемпіонату «Танкіст» – «Атлет».

Також не виявили переможця «Родос» та «Колос». Тепер ліщинським гравцям буде дуже складно потрапити до першої шістки, яка в другому етапі буде боротися за призові місця.

Надбойовою виявилась гра між Глибочицею та Садками. Команди кілька разів, по черзі виходили вперед у рахунку, а в підсумку більш вдалою кінцівка виявилась у садківців.

Такими ж бойовими були матчі між Кам’янкою та Коднею і Трояновом та «Інтерстилем». Тетерівські гравці знову не вистояли в кінцівці матчу і пропустили два м’ячі за 5 хвилин до завершення.

 

Результати матчів у вищій лізі:

«Профільтех» (Іванівка) – «Атлет» (Гуйва)  0:0

«Родос» (Вереси) – «Колос» (Ліщин)  2:2(1:1)

Кам’янка – Кодня  4:2 (2:1)

Глибочиця – Садки  3:4 (2:1)

Троянів – «Інтерстиль» (Тетерівка)  3:1 (0:1)

«Метеор» (Василівка) – «Танкіст» (Новогуйвинське)  0:2 (0:0)

В першій лізі також був ряд цікавих та принципових матчів. Центральною грою стала битва між «Регіонами» та «Танкістом», які на даний момент ділять між собою третю сходинку. Звітна гра також не виявила переможця, то ж принаймні до наступного туру вони так і залишаться разом в турнірній таблиці.

Бойова гра відбулась і Іванівці, де місцевий «Профільтех-2» приймав сусіда в турнірній таблиці «Сокіл» з Вертокиївки. Повівши після першого тайму 3:1 вертокиївці вирішили справу зробленою, напевно розслабились, і не змогли втримати перевагу. В підсумку бойова нічия 4:4.

Продовжує безпрограшну серію «Промінь». У вищу лігу зібрались, чи що?

 

Результати матчів у першій лізі:

Довжик – Станишівка   1:1 (0:1)

«Профільтех-2» (Іванівка) – «Сокіл» (Вертокиївка)  4:4 (1:3)

Березівка – «Стандарт» (Піски)   0:6 (0:4)

Вереси – Сінгури  1:2 (1:1)

«Нібулон» (Тютюнники) – Дениші   6:1 (4:0)

«Регіони» (Слобода-Селець) –  «Танкіст-2» (Новогуйвинське)  0:0

«Промінь» (Левків) – «Зоря» (Оліївка)  4:2 (2:1)

Клітчин – «Експрес» (Висока Піч)  0:6 (0:1) 

9 тур обіцяє стати не менш цікавим. Як я вже згадував, на нас чекає центральний матч першого етапу «Танкіст» – «Атлет». Решта матчів у вищій лізі також вирізняються своєю напругою, тут немає ні однієї прохідної гри. Усім на фініші першого етапу потрібні очки. Тим цікавіше вболівальникам. Тож запрошуємо всі любителів футболу на матчі 9 туру, які відбудуться на стадіонах у Пісках, Кам’янці, Ліщині, Садках, Вертокиївці та Гуйві. До речі, у Садках відкривається новий стадіон, і відразу надпринциповою грою між сусідами в турнірній таблиці. Всіх запрошуємо на відкриття.

Руслан Травневий

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here