Home Події Коростенські залізничники вибороли ”бронзу” на турнірі з волейболу для чоловіків 40+

Коростенські залізничники вибороли \”бронзу\” на турнірі з волейболу для чоловіків 40+

162
0

За ініціативи керівництва Південно-Західної залізниці та Дорпрофсожу відбувся турнір з волейболу за участю чоловічих команд залізничників у віковій категорії гравців 40+.

Змагання проходили у дорожньому фізкультурно-спортивному клубі «Локомотив» і тривали два дні. У фіналі зустрілися представники Київської дирекції та Управління Південно-Західної залізниці.

«Бронза» – за колективом Коростенської дирекції залізничних перевезень у складі: Геннадій Кирійчук, Сергій Ходаківський, Сергій Вигівський, Олександр Костянець, Петро Гераймович, Ігор Юревич, Сергій Цвіцинський, Василь Бех.

Друге місце виборола команда управління Південно-Західної залізниці: Володимир Святовець, Богдан Підсоха, Олексій Руденко, Віктор Судакевич, Юрій Кукуруза, Антон Вискочил, Ігор Лебедь (його визнано кращим гравцем турніру), Олександр Мішкоріз, Олександр Майбродський.

Переможці турніру – команда Київської дирекції залізничних перевезень: Руслан Скиданчук, Сергій Майданович, Олександр Цехмістер, Анатолій Сільницький, Василь Коваль, Олег Коваленко, Борис Сидорчук, Володимир Бреньов.

Василь ГАРАЩЕНКО, головний суддя турніру, майстер спорту СРСР з волейболу: «Радий, що претензій до мене з боку учасників не було. Турнір відбувся на доволі високому рівні. Втім, якби не сліпий жереб, що зібрав одразу три сильні колективи в одній групі – Київської, Конотопської та Коростенської дирекцій, – переможцем міг стати інший колектив».

Кожна з команд-призерів отримала свій персональний кубок, гравці –медалі та грамоти.
На Південно-Західній залізниці регулярно проводяться спортивні змагання з різних видів спорту. На думку керівництва магістралі та Дорпросожу, подібні заходи сприяють формуванню у трудових колективах сталих традицій та мотивацій щодо фізичної культури та спорту, зміцнюють здоров’я залізничників та підвищують продуктивність праці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here