Home Події «Крігер» – володар кубку Житомира з міні-футболу

«Крігер» – володар кубку Житомира з міні-футболу

99

У фіналі кубку Житомира з міні-футболу, який відбувся 1 вересня на майданчику ЗОШ№30, "Крігер" без особливих проблем обіграв "Галант-МТС" з рахунком 4:1 і здобув головний трофей турніру.

«Крігер» з перших хвилин матчу захопив ініціативу і засів на половині поля суперника, пише «Футбол у Житомирі».

Перехопити ініціативу і відігратись гравці Галанту спробували на початку другого тайму. Але особливих успіхів не досягли, хоча зуміли таки забити один гол. Відтак «Крігер» – володар кубку Житомира з міні-футболу, присвяченого дню народження Житомира 2013.

«Як завжди турнір було організовано на гарному рівні. Сподобалось суддівство, ніяких претензій не було. Виграти було непросто. Ми програли першу гру і тому мали відігруватись – потрібно було обов’язково вигравати дві гри підряд. Але ми із цим завданням справились. Фінал на фоні тих матчів пройшов якось легше. Нам допоміг мій друг Олексій Притуляк, решта гравців теж викладались на повну. Тому результат закономірний», – поділився враженнями від турніру капітан команди "Крігер" Малий Вадим.

Нагадаймо, що у кубку Житомира з мініфутболу взяли участь 11 команд, серед яких було і два гравця вищої футзальної ліги – Дасна-Кофеджіо та ГазМяс. Щоправда жодна з них так і не пробилась до фінальної частини.

Тепер команди готуватимуться до традиційного зимового чемпіонату, який стартує орієнтовно в кінці жовтня і триватиме аж до весни.

Вже 10 вересня о 18:00 у спортивно-оздоровчому комплексі "Динамо" відбудеться нарада з представниками команд, які бажають взяти участь у відкритому Чемпіонаті м.Житомира з футзалу серед чоловіків сезону 2013-2014.