Home Події Людмила Коваленко із Бердичева побила особистий рекорд і рекорд України у забігу...

Людмила Коваленко із Бердичева побила особистий рекорд і рекорд України у забігу в Філадельфії

124

Уродженка Бердичева Людмила Коваленко першою прийшла до фінішу в напівмарафоні Rock’n’Roll Philadelphia, який пройшов в однойменному американському місті в неділю, 15 вересня, передає Аргументи і Факти.

Бігунка змагалася з 22 тисячами учасників і представницьким складом елітних бігунів. У підсумку українка стала першою.

«Перемогу серед жінок здобула срібний призер чемпіонату Європи українська бігунка Людмила Коваленко з новим особистим рекордом і рекордом України в напівмарафоні – 68 хвилин і 57 секунд , – йдеться в повідомленні. – Цієї весни Людмила відмінно бігла на напівмарафоні в Нью- Йорку і ось новий, ще більш вражаючий результат».

У забігу друге місце посіла ефіопка Кінджі Бірук, від якої Коваленко довгий час не могла відірватися.

Людмилі Коваленко 24 роки. Вона срібний призер Чемпіонату Європи з легкої атлетики в бігу на 5000 м , учасник Олімпійських ігор у Лондоні.