Home Події Мер Коростеня за три тисячі купив паперову вазу та поцілунок Тоні Матвієнко....

Мер Коростеня за три тисячі купив паперову вазу та поцілунок Тоні Матвієнко. ФОТО

195

На День молоді у Коростені вже втретиє проводили благодійну акцію "Подаруй дитині відпочинок" у центральному парку міста. В рамках заходу відбувся святковий концерт та аукціон, учасником якого став і мер Коростеня Володимир Москаленко.

Зокрема, на аукціон були виставлені речі ручної роботи вихованців Центру реабілітації для дітей-інвалідів "Джерело надії", які ті створили спільно зі своїми вчителями.

Стартова ціна кожного лота від 50 гривень, а потенційних покупців шукали прямо у натовпі відпочивальників, які прийшли на концерт.

Дехто купував прикраси із бісеру чи картини із вати та круп за 100, 300 чи 500 гривень, в залежності від того як зостала ціна від кількості бажаючих придбати річ.

Москаленко пригледів собі паперову вазу з квітами і врешті-решт заплатив за неї 3000 гривень. Як бонус співачка Тоня Матвієнко, мати якої родом із Коростенщини, запропонувала подарувати покупцю і подарунок.

Коли мер піднявся передати гроші та забрати лот, співачка стримала слово і поцілувала його.

Кошти зібрані на концерті та виручені від продажу лота передадуть на потреби Центру реабілітації. Загалом на аукціоні напродавали речей на 13, 5 тисяч гривень. Більшість лотів покупці забирали із рук зіркових гостей, які приїхали привітати місцеву молодь зі святом та виступити на благодійному концерті.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here