Home Події Мер Житомира годину катався на велосипеді разом з сотнями житомирян. ФОТО

Мер Житомира годину катався на велосипеді разом з сотнями житомирян. ФОТО

117

У Житомирі уже восьмий раз наприкінці  весни влаштували Велодень.

Цьогоріч 26 травня колона велосипедистів зібралася на майдані Соборному і, проїхавшись центральними вулицями міста, прибули на майдан Корольва.

В числі учасників був і мер міста Володимир Дебой.

Щоправда, катався він на власному двоколісному транспорті, а не на велосипеді, який йому в минулому році подарували активісти "ДемАльянсу", зібравши кошти на його придбання разом із мешканцями міста.

Володимир Дебой у синій футболці очолив колону разом з організаторами.

Позаду них на велосипедах різної конструкції їхали близько 500 велосипедистів різного віку – школярі, студенти, викладачі, декани факультетів, молодь, спортсмени, пенсіонери, активісти  і просто ті, хто повсякчас пересуваються по місту чи на прогулянках таким способом.

У супроводі ДАІ всі разом  проїхали від майдану Соборного вулицями Перемоги – Лесі Українки – Щорса – Київська – Вокзал – Київська – Мануїльського – Дмитрівська – І.Франко – Бердичівська – до майдану ім. С.П. Корольова.

На майдані Корольова після годинної поїздки, велосипедистів привітав мер, а організатори оголосили програму святкування.

Зокрема, велосипедисти після колективного фото зі своїми транспортними засобами в руках над головою, могли позмагатися за звання найшвидшого чи найповільнішого, чи найвпранішого, а дітвора взяти участь у конкурсі веломалюнків на асфальті.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото у спільноті Першого Житомирського і соціальній мережі

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here