Home Події Музейна експозиція Оноре де Бальзака поповнилась новими експонатами

Музейна експозиція Оноре де Бальзака поповнилась новими експонатами

169
Презентація музейної експозиції, яка відкрилась на третьому поверсі комплексу «Оноре де Бальзак» відбулась у Бердичеві.
 
У відкритті експозиції взяла участь французька дерелагація на чолі з Послом Франції в Україні, повідмоляє ВІК Бердичів.
 
Серед нових експонатів – стенд, на якому розміщені короткий опис любовної історії де Бальзака і Ганські, а також зображення церкви, де вінчалися закохані. Другий компонент пов’язаний з творчістю Бальзака і представлений бібліотекою та письмовим столом.
 
До відкриття музейної складової "Будинок Оноре де Бальзака" у Парижі зробив Бердичеву подарунок у вигляді кількох десятків ящиків книг та документів про письменника. 
 
А третьою частиною експозиції є скульптури. Це дипломні роботи студентів Львівського університету на тему «Бальзак». Молоді львів’яни вирішили увічнити класика, бо, коли він їхав на Україну, то двічі зупинявся в одному з готелів Львова.
 
Директор Будинку Оноре де Бальзака в Парижі Ів Ганьо запевнив, що надалі сприятиме поповненню бердичівського музею експонатами. Але з огляду на ту їхню кількість, яка вже є нині, очевидно, що місця для усіх речей у кімнаті не вистачить. Тому в майбутньому музей переселять у більше приміщення.
 
Наприкінці офіційної частини гостям запропонували подивитися телесюжет про життя Оноре де Бальзака, а також уривок з твору світового класика «Шагренева шкіра», проінсценізований учасниками бердичівських театральних колективів. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here