Home Події Музичний концерт «Я підтримую крила» презентував Оркестр військово-повітряних сил США в...

Музичний концерт «Я підтримую крила» презентував Оркестр військово-повітряних сил США в Житомирі

123

 Для житомирян та гостей міста Оркестр військово-повітряних сил США спільно з Національним президентським оркестром презентував яскраву концертну програму «Я підтримую крила». Житомир – однин із трьох міст України, де відбулась презентація програми.

Концерт пройшов в рамках The USAFE Band Tour of Ukraine 2018   16 жовтня  в приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера.

 

Перед початком виступу всіх присутніх привітав Полковник Дон Скофілд, командир і диригент Оркестру військово-повітряних сил США в Європі: «Ми підтримуємо Незалежність України та наше успішне партнерство, що направлене на демократичний розвиток, безпеку і процвітання. У постійній взаємодії з українськими музикантами The USAFE Band висловлює довіру, повагу та єдність. Сьогоднішній наш концерт ми присвячуємо людям України та її захисникам».

 

Для всіх присутніх зі сцени прозвучализнакові твори засновника The USAFE Band Гленна Міллера, сучасний нью-йоркський джаз і нові прочитання українських творів.

 

Привітали гостей керівник апарату Житомирської ОДА Олексій Шатило та начальник управління культури та туризму Житомирської ОДА Тетяна Парфентієва.

 

Довідково. The USAFE Band Tour of Ukraine 2018 – це серія культурних подій, що продовжують святкування дипломатичного партнерства Сполучених Штатів Америки та України. Цього року Оркестр військово-повітряних сил США в Європі бере участь у спільних військових навчаннях Clear Sky 18, виступив з урочистим концертом на честь Дня захисника України у Львові і готує особливе музичне послання для фінального концерту туру в Українському Домі у Києві, що відбудеться 20 та 21 жовтня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here