Home Події На чемпіонаті Житомирської області з вільної боротьби коростенцям дісталось 5 медалей

121

З 30 листопада по 1 грудня у Житомирі проходили змагання чемпіонату Житомирської області з вільної боротьби серед молоді.

Про це повідомляють на сайті Коростенської міськради.

Місто Коростень на змаганнях представляла команда, до якої входили спортсмени Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби та відділення вільної боротьби Коростенської ДЮСШ „Локомотив”. За результатами змагань в особистому заліку здобутком коростенців стали 5 бронзових медалей. ІІІ місце у своїх категоріях здобули: Каленська Галина (вагова категорія 55кг), Григус Юлія (вагова категорія 63кг), Пантєлєєва Ганна (вагова категорія 67кг), Кіщук Сергій (вагова категорія 66кг) та Андрійчук Андрій (вагова категорія 60кг).