Головна Події На Михайлівський провели “Коло українського багаття”: лялька-мотанка, вироби з соломи, гончарства, жіночі...

На Михайлівський провели “Коло українського багаття”: лялька-мотанка, вироби з соломи, гончарства, жіночі прикраси

311
0

25 вересня на Михайлівській пройшов молодіжний форум “Коло Українського багаття” за участю майстрів народного мистецтва з різних регіонів України, які представили свої вироби гончарства, художнього розпису, ткацтва, вишивки декоративного розпису, лялькарства, українських прикрас.

Найбільше житомирян зібралося біля двометрової ляльки-мотанки.

Майстриня Серафима Євстаф’єва відтворила цілий міфічний світ:

“Тут представлена лялька-мотанка, міфологічні істоти, химерні тварини, наприклад, жінка-кішка з драми-феєрії “Лісова пісня”. Все це з соломи  і не потребує багато часу. Найтяжче дався ангел-хранитель був ”.  

Михайло Діденко  з Вінниччини  відтворив гончарський посуд за мотивами трипільської культури та отримав стипендію Президента України для молодих майстрів:

“15 років займаюся цією справою. Тут у мене представлені коники, глечики, різна посудина, іграшки. Планую ще не раз відвідати Житомир”. 

 Львівська  майстриня українських жіночихприкрас Анастасія Вит пропонувала житомирянам намисто з коралами, рубінами та іншими каміннями. Вибори ручної роботи коштували від 30 грн, глечик від 250 грн, намисто ручної роботи то від 800 до 4000 тисяч гривень, картини народного декоративного мистецтва від  1000 грн, український одяг ручної роботи від  1500 грн.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here