Home Події На стадіоні ”Полісся” відкрили відремонтований за 7 млн манеж, далі – реконструкція...

На стадіоні \”Полісся\” відкрили відремонтований за 7 млн манеж, далі – реконструкція трибун. ФОТО

166

 Керівництво області, тренери та спортсмени зібралися 19 грудня на відкриття першорї черги реконструкції стадіону «Полісся» у Житомирі. Ремонт манежу, який відкривали у святковий день, обійшовся у 7 мільйонів і був виконаний за чотири місяці.

Чиновники та будівельеники хваляться, що за роботу взялися у серпні і за цей час встигли зробити усі внутрішні роботи, заміну каналізації, освітлення, вікон і навіть деякі зовнішні роботи по оздобленні входу у будівлю для тренувань.

Повністю відремонтували бігові доріжки, роздягальні, ванні кімнати, де встановили нову сантехніку. Навіть завезли деякі основні меблі, а решту поки лише замовилди.

Те, що до відкриття готувалися поспіхом не приховують співробітники стадіону, адже домивали і вичищали приміщення після ремонту навіть вночі перед візитом гостей.

На прохання журналістів показати роздягальні кажуть, що ті кабінети навіть показувати не будуть, бо там тільки закінчилися будівельні роботи і до ладу довести не встигли.

Натомість у спортзал, де ще пахне фарбою й лаком, на відкриття зібрали більше сотні спортсменів, які відвідують різні секції. По закінченню урочистостей голова ОДА Сергій Рижук та голова облради Йосип Запаловський роздали їм новорічні подарунки і діти розійшлися.

Ремонту манежу дуже раді, адже памятають як все виглядало буквально кілька місяців тому, однак більше за дітей радіють їхні керівники.

Самі ж чиновники запевняють, що область взяла курс на відновлення, реконструкцію та будівництво саме спортивних закладів. Почали з «Полісся», але подібні проекти за державні кошти запускатимуть і в районах.

Що стосується безпосередньо стадіону, то реконструкцію трибун розпочнуть не раніше квітня, адже для робіт необхідна відповідна температура. Якщо з фінансуванням не буде проблем, то до 2015 року реконструкцію закінчать. Втім, аналізуючи досвід із манежом, запевняють, що може й швидше справляться.

Хоча результати  цієї швидкість у здачі відремонтованого обєкта можна побачити на прикладі манежу: покриття бігових доріжок в плямах – це не просохла основа, на яку воно кріпилося. Місцями воно взагалі відходить від плінтусів чи навіть не вистачило кілька сантеметрів до стіни. У вхідних роздягальнях теж можна побачити багато недоліків.

Відремонтований манеж із розбитим стадіоном у поєднанні залишають не найкращі враження, але попри це спортсмени продовжують тренуватися і там й там.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото у альбомі Першого житомирського в соцмережі

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here