Home Події На Всесвітніх іграх майстрів ветерани футболу ”Аміко” з Житомирщини виборола бронзу

На Всесвітніх іграх майстрів ветерани футболу \”Аміко\” з Житомирщини виборола бронзу

134

Команда ветеранів футболу «Аміко» з Житомирщини виборола бронзові нагороди на Всесвітніх іграх майстрів, які проходили в серпні у місті Турин (Італія), повідомляє «Футбол в Житомирі».

Наші футболісти увійшли в трійку кращих футбольного турніру WMG 2013 в категорії 50+ у дивізіоні Premier (колишні професіональні гравці). У матчі за 3-4 місце наші футболісти переграли команду з Канади Lads050 з рахунком 2:0. Авторами голів стали Сергій Ходаківський та Петро Базюк.

Срібло отримала інша українська команда – збірна «Харків – Маріуполь». А перемогу як в категорії 50+, так і в абсолютному заліку здобули росіяни – збірна команда Москви "Русь".

Власне турнір 50+ Premier в Турині, де грав Аміко, проходив по незвичайній формулі: до команд старше 50 років були додані більш молоді команди 45-та 40-річних футболістів, утворивши одну групу – 40+ 45+ 50+. Переможці визначались як в загальній першості, так і окремо серед своїх вікових категорій. Тобто в кінцевій номінації в категорії 50+ команди інших вікових груп виключались з роздачі призових місць.

Відтак, разом з Аміко, в категорії WMG 2013 40+ 45+ 50+ стартували ще п’ять команд – «Харків – Маріуполь», Космос, Мастер, канадський "Lads050" та московська "Русь". Фактично, житомирянам довелось грати із значно молодшими футболістами, що забрало чимало сил та енергії.

Результати ігор Аміко в груповому етапі:

Харків-Маріуполь – Аміко – 1:1

Аміко – Мастер – 1:5

Аміко – Русь – 1:5

Lads050 – Аміко – 1:1

Аміко – Космос – 0:3

В результаті Аміко завершила груповий етап на передостанній, п’ятій позиції в групі і у фінальній частині зіграла з канадцями – командою Lads050 за 5-6 місце в категорії

40+ 45+ 50+. Одночасно цей матч став поєдинко за 3-4 місце в категорії 50+. Житомиряни, як ми вже писали, зуміли здобути свою першу перемогу на змаганнях. Обігравши канадців 2:0, Аміко посів 5 позицію в загальній категорії 40+ 45+ 50+ і здобувши бронзу в категорії 50+ престижного дивізіону Premier.

Варто додати, що до складу футбольної команди «Аміко» входили представники 9 районів нашої області:

– Андрушівський район – Басюк Микола, Студзінський Володимир, Мазур Борис;

– Володарсько-Волинський район – Ігнатенко Микола;

– м. Житомир – Тихончук Володимир, Базюк Петро, Ткачук Василь;

– Новоград-Волинський район – Савчин Олексій, Диняк Андрій;

– Лугинський район – Бондар Володимир;

– Малинський район – Мілашевський Василь;

– Радомишльський район – Ходаковський Сергій;

– Червоноармійський район – Корнійчук Вадим;

– Чуднівський район – Горбунов Ігор;

Начальник команди – Вознюк Ігор (Андрушівський район).

Загалом же українська команда на VІІІ Всесвітніх іграх майстрів здобула 136 медалей (51 золоту, 49 срібних та 36 бронзових). У неофіційному командному заліку збірна команда України увійшла до першої десятки  країн-учасниць зазначених змагань.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here