Home Події На Всеукраїнському чемпіонаті з фігурного катання житомиряни вибороли 9 нагород

На Всеукраїнському чемпіонаті з фігурного катання житомиряни вибороли 9 нагород

107
0

Юнацька збірна Житомирщини з фігурного катання на ковзанах повернулися з Всеукраїнського чемпіонату з цього виду спорту з повним комплектом нагород.

Про це повідомляє "Житомирська хвиля".

Змагання, які проходили в Кіровограді, зібрали майже дві сотні учасників з усієї країни. Серед них і 16 представників Житомирської області віком від 6 до 15 років.

а підсумками змагань вони вибороли 9 нагород, розповіла голова правління Житомирської обласної федерації фігурного катання на ковзанах Ірина Устимович.

Золото в активі Анни Полховської, Юрія Вітрука та Катерини Фесенко, срібло здобули Анна Павленко та Вероніка Остапенко. Володарями почесної бронзи стали Лев Барішполь, Евеліна Башинська, Вікторія Новик та Олександр Проценко.

Юнацька збірна Житомирщини з фігурного катання на ковзанах повернулися з всеукраїнського чемпіонату з цього виду спорту з повним комплектом нагород. Змагання, які проходили в Кіровограді, зібрали майже дві сотні учасників з усієї країни. Серед них і 16 представників Житомирської області віком від 6 до 15 років. За підсумками змагань вони вибороли 9 нагород, розповіла голова правління Житомирської обласної федерації фігурного катання на ковзанах Ірина Устимович. Золото в активі Анни Полховської, Юрія Вітрука та Катерини Фесенко, срібло здобули Анна Павленко та Вероніка Остапенко. Володарями почесної бронзи стали Лев Барішполь, Евеліна Башинська, Вікторія Новик та Олександр Проценко.Джерело: http://103fm.com.ua/news/40934-2014-04-14-12-49-31 Житомирська хвиля


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here