Головна Події На Житомирщині митці вже почали святкувати Різдво

На Житомирщині митці вже почали святкувати Різдво

81
0
Справжню "генеральну репетицію Різдва" влаштували сьогодні в селі Городське Коростишівського району. В культурно-мистецькому центрі "Поліська хата" зібрались члени обласної молодіжної мистецької спілки художників та мистецтвознавців, передає Житомирська хвиля
 
Тут не просто розповідали про традиції та обряди Святвечора. "Головне, що ми їх практично виконуємо, ми проживаємо їх, ми робимо це так, як це робилося у реальному житті", – каже член спілки, мистецтвознавець Анна Івченко:
 
"Нам колядники співали свої традиційні пісні,  люди старшого покоління розповідали молоді, як готується кутя і практично це показували. Готували також інші різдвяні страви і стіл"
 
Прикрашена була у відповідності до традицій і сама хата – був і дідух, і солом’яні янголятка, і Віфлеємська зоря. Організаторів особливо порадувало те, що у відтворенні обрядів найактивнішу участь взяло молоде покоління. І тепер члени творчої спілки сподіваються, що всі учасники і гості свята із задоволенням відтворюватимуть почуте і побачене вже у справжній Святвечір у своїх домівках. 
 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here