Home Події На Житомирщині напередодні Великої Перемоги проходять творчі концерти оркестру УМВС

На Житомирщині напередодні Великої Перемоги проходять творчі концерти оркестру УМВС

87

Напередодні Дня Перемоги – міліціонери області побували з концертами у багатьох районах Житомирщини, де традиційно є бажаними та очікуваними гостями.

Як розповів дирегент оркестру Олександр Коротун, такі творчі зустрічі є постійними у роботі колективу, оскільки за час свого існування він став добре знаний і на Житомирщині, і за її межами.

Повідомляє прес-служба СЗГ УМВС України в Житомирській області

Проте виступи у травнені свята завжди є особливо хвилюючими та відповідальними водночас, адже головними слухачами є учасники тих уже далеких, але від того не менш значимих подій в історії людства. Щороку, на жаль, їх стає все менше, тому, аби про подвиг цих людей знали сьогоднішні юнаки та дівчата, щемливі та життєстверджуючі пісні звучать з сцен як сільських клубів, так і відкритих міських майданчиків.

– Ми намагаємося щоразу доповнювати репертуар новими композиціями та піснями, поряд з давнознайомими уже традиційними символами Перемоги готуємо нові авторські роботи, які із задоволенням репрезентуємо нашим слухачам.

Так, 6 травня жителі обласного центру мали змогу насолоджуватись майстерними виконанням оркестру безпосередньо на Старому Бульварі Житомира. Довкола імпровізованої сцени зібралось чимало людей: і старшого віку, і зовсім юних, родин та просто відпочивальників, яких зворушили та схвилювали  пісні у виконання солістів  оркестру Валерія Сагадіна, Людмили Шульги та Михайла Ткача. До речі, Валерій Миколайович упродовж тривалого часу очолював на формував цей творчий колектив, а сьогодні, уже будучи на заслуженому відпочинку, є постійним і активним учасником усіх виступів оркестру.

Успіх забезпечується щоденною працею, переконані музиканти та солісти колективу Ігор Шпак, Максим Коломієць, Ірина Шнайдер, Оксана Новак та Віктор Лавринчук, які  мають уже достатній досвід роботи у цьому співочому міліцейському підрозділі, що є окрасою будь-якого свята.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here