Головна Події На Житомирщині проведуть благодійний фестиваль ”Древній Звягель”

На Житомирщині проведуть благодійний фестиваль \”Древній Звягель\”

71
0

 З метою організації та проведення вперше відкритого благодійного Фестивалю авторської пісні та співаної поезії "Древній Звягель" у Новограді-Волинському запрошуємо  взяти участь поетів, авторів-виконавців, співаків, ансамблів, а також для виставок: фотографів для фотосушки, майстрів-аматорів з різних видів декоративно-ужиткового мистецтва.

Участь у Фестивалі є безкоштовна, він не є конкурсним, але всі учасники будуть нагороджені дипломами за участь. Віковий ценз участі – необмежений. Витрати учасників Фестивалю на проїзд до місця проведення та у зворотному напрямку або проживання здійснюється за рахунок власних коштів.

Для участі у фестивалі учасник вказує:
П.І.Б., вік, місто, назву пісні (автор музики і слів), жанр виконання, хронометраж пісні, технічні вимоги (якщо потрібні і які, кількість мікрофонів, тощо), коротку інформацію про себе.


Заявки на участь надсилаються до Оргкомітету Фестивалю на електронну адресу: molodgromrada_nv@ukr.net або на основну сторінку Фестивалю(https://www.facebook.com/groups/festpisninv/) до 25 вересня(включно).


Деталі за інформацією звертатися за номерами: 0937112800, 0679883710.


Увага: всі виручені кошти підуть на потреби військовим 30-ї бригади у зону АТО.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here