Стараннями Ольги Богомолець, відомого громадського діяча і мецената, та її родини за чотири роки фактично заново зведено споруду, яка є історико-культурним комплексом. Замок «Радомисль» з-поміж багатьох залів вражає концертною залою для камерної музики на 150 місць з висотою стелі 6 метрів, що вважається однією з кращих в Європі і, за висновком акустико-балістичної експертизи, відповідає найвищим стандартам. У ній розташований великий камін, а в кутку, за роялем, б’є живе джерело. Замок має величну обрядову залу для урочистих подій, старовинну трапезну з великою замковою піччю, 60-літровим казаном, що кипить на відкритому вогні, вежу із 158 сходинок, з якої відкривається неповторний краєвид.
Разом з відкриттям замку того дня було відкрито і перший у світі музей української домашньої ікони та старожитностей. Його експозиція «Душа України» складається з понад 5000 ікон XVII-XXI ст. з усіх регіонів України з приватної колекції Ольги Богомолець. Серед унікальних експонатів можна побачити кам’яну різьблену ікону Миколи Чудотворця ХІХ ст., гуцульські складні та подорожні образи, ікони, виготовлені з дерева, вилиті з металу, писані на шліфованій слюді, на склі. Всі вони належали людям, каже Ольга Богомолець, супроводжували їх від народження до останніх днів, отже, рівень намоленості цих ікон визначити неможливо.
Нагадаємо, щло історія замку починається ще у 1612 році. 400 років тому за ініціативи архімандрита Києво-Печерської лаври Єлисея Плетенецького було засновано першу в Центральній Україні фабрику з виготовлення паперу – папірню. Виготовлений у ній папір (з кропиви і льону) переправляли човнами – по Тетереву і Дніпру – до Києва. Він повністю забезпечував потреби друкарні Києво-Печерської лаври впродовж 17-18 століть. Після занепаду папірні на її руїнах був споруджений млин, що працював до середини 1960-х років.
Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.