Home Події Найвпливовішою дитиною визнали 5-річну Сурі Круз

Найвпливовішою дитиною визнали 5-річну Сурі Круз

77
0
Видання The Daily Beast опублікувало рейтинг найвпливовіших дітей сучасних знаменитостей. Топ-лист, що складається з 20 позицій, був складений на основі дослідження, яке на замовлення онлайн-журналу провела компанія E-Poll Market Research.
 
При складанні списку дослідники враховували кількість згадувань імен дітей зірок шоу-бізнесу в друкованій пресі, в мережевих ресурсах, в блогах, соціальних мережах і так далі. Фахівці аналізували інформацію про знаменитих малюків у віці до 6 років.
 
За підсумками вивчення медіа з’ясувалося, що в даний час найвпливовішою дитиною є дочка Тома Круза і Кеті Холмс Сурі. Фотографії п’ятирічної Сурі, а також нотатки про неї регулярно з’являються в пресі, і журналісти нерідко пишуть про неї як про найбільш розпещену дівчинку серед дітей знаменитостей.
 
На другому місці впливових дітей виявилася п’ятимісячна Харпер Севен Бекхем, дочка футболіста Девіда Бекхема і його дружини Вікторії. Третя позиція в рейтингу дісталася дочці Анджеліни Джолі і Бреда Пітта Шайло.
 
Інші діти багатодітних батьків Бекхемів і Джолі з Піттом також потрапили до рейтингу найвпливовіших хлопців. Так, син Бекхемів Круз розмістився на сьомому місці топ-листа, а дочки Джолі і Пітта Вів’єн і Захара потрапили на восьмий та одинадцятий рядок відповідно.
 
Previous articleНа Житомирщині на залізничній колії знайшли авіабомбу
Next articleПрокуратурою порушено кримінальну справу за фактом одержання хабара

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here