Home Події Пейзаж Гітлера продали на аукціоні за 32 тисячі євро

Пейзаж Гітлера продали на аукціоні за 32 тисячі євро

87
0
Картина Адольфа Гітлера "Нічне море" в неділю, 29 січня, продана з аукціону в Словаччині за 32 тисячі євро. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на аукціонний дім Darte, пише Gazeta.ua.
 
Експерти оцінили роботу диктатора в 25 тисяч євро, а стартова ціна за неї на закритих VIP-торгах склала 10 тисяч євро. На цьому ж аукціоні Darte має намір продати картину Пабло Пікассо, вартість якої оцінюється в 15 мільйонів євро.
 
Пейзаж Гітлера 1913 виставила на торги сім’я неназваного словацького художника. Можливо, він особисто зустрічався з Гітлером у Відні в той період, коли майбутній фюрер намагався реалізувати себе у творчості, припустив власник Darte Ярослав Крайнак. Він додав, що сприймає Гітлера в 1913 році "як художника, який не знав, що з ним станеться в наступні десятиліття".
 
У 2011 році словацький аукціонний дім продав ще одну картину Гітлера з колекції тієї ж сім’ї: робота "Таємна зустріч" пішла з молотка за 10,2 тисячі доларів.
 
Адольф Гітлер з дитинства був захоплений образотворчим мистецтвом, в юності він навіть працював художником. В кінці 1900-х років він безуспішно намагався вступити у Віденську художню академію. Кинувши невдалі спроби, Гітлер відправився добровольцем на Першу світову війну, після чого вирішив спробувати себе на політичній ниві. 
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here