Home Події Під час Євро-2012 можливі заяви про теракти – Клюєв

Під час Євро-2012 можливі заяви про теракти – Клюєв

91
Під час проведення Євро-2012 в Україні можуть з’явитись заяви про теракти.
 
Про це під час підсумкового засідання міжвідомчого координаційного штабу з питань безпеки та правопорядку при президенті України, присвяченого проведенню фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012, заявив голова РНБО Андрій Клюєв, пише Gazeta.ua.
 
"До початку чемпіонату з футболу, який відбудеться в Україні та Польщі 8 червня, залишились 17 днів. Силові структури готові до забезпечення безпеки на рівні світових стандартів під час Євро-2012", – відзначив Клюєв.
 
Водночас, голова РНБО наголосив, що під час чемпіонату можливі появи заяв про теракти, і є недоліки у забезпеченні охорони фан-зони. Також, за його словами, існують проблеми із спостереженням за пасажиропотоком, недостатньою кількістю кінологічних підрозділів для огляду прибулих.
 
Клюєв підкреслив, що небезпеку несе радикалізація дій футбольних вболівальників, які можуть розпалювати антисемітизм та інші конфлікти. Він уточнив, що задача силових структур України – не впустити до країни таких людей.
 
"У цьому залі зібрались люди, які відповідають за безпеку підготовки до Євро-2012. Це свято, за допомогою якого ми інтегруємось до світових та європейських співтовариств, залучаємо молодь до здорового способу життя. З питань безпеки співпраця ведеться з відомствами Польщі та низки інших країн. Міжнародна координація в Україні проводиться на базі антитерористичного центру СБУ. Ми вивчали досвід Великобританії, США, Франції щодо охорони порядку та надання медичної допомоги", – заявив Клюєв.
 
За його словами, гаслом цього чемпіонату має стати слоган: "Забезпечимо безпеку громадян!" 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here