Home Кримінал Постраждала від нападу волонтерка прокоментувала ситуацію

Постраждала від нападу волонтерка прокоментувала ситуацію

377

Днями Перший Житомирський публікував новину про те, що у Луцьку затримали підозрюваного у нападі на волонтерку у Житомирі. 5 листопада у своєму Facebook потерпіла Ірина Коцюба прокоментувала подію, зазначивши, що нападників було декілька. Також розповіла, що родини кривдників “пресують” її, захищаючи своїх дітей, та попросила правоохоронні органи посприяти тому, щоб тиск на неї закінчився.

“Сьогодні цілий день родини нападників, пресують, саме пресують всіх моїх знайомих, рідних, мене, що це не вони….бо вони”золоті дітки”. Так бив один, але інші чекали і допомагали, про це слідство краще розповість…

Поліція Житомирської області, Житомирська обласна прокуратура може якось можна посприяти, щоб я ще раз цей пресінг не переживала”, – написала волонтерка.

Разом з тим, жінка запропонувала усім охочим ознайомитись із попереднім вироком суду для нападника і відвідати наступне засідання в апеляційному суді Житомира:

“Хто хоче побачити – це “золоте дитя”, ОСОБА 4, то запрошую до апеляційного суду Житомира 8.11 об 12 годині за попереднім вироком суду, де йому винесли 5 років ув’язнення”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here