Home Події «Профільтех» виграв у «РОС» із рахунокм 4:2: результати 7 туру чемпіонату міста...

«Профільтех» виграв у «РОС» із рахунокм 4:2: результати 7 туру чемпіонату міста із футболу

105

Відбулись матчі 7 туру РОС-чемпіонату міста Житомира з футболу 2013 року в якому один з лідерів чемпіонату – СКМ «Беркут» втратив перші очки в чемпіонаті.

«Галант-ПакТрейд» відкрив рахунок у матчі вже на перших хвилинах – скориставшись помилкою захисників.

Надалі СКМ «Беркут» мав ігрову та територіальну перевагу і в середині тайму зрівняв рахунок. В другому таймі картина не змінилась – беркутівці мали перевагу і створили чимало гольових моментів, проте м’яч вперто не хотів залітати у ворота команди «Галант-ПакТрейд».

Відтак матч так і завершився з рахунком 1:1 і атаками СКМ «Беркут».

Ще одна цікава гра відбулась у четвер – на стадіоні Спартак зустрічались «Профільтех» – «РОС». Профільтехівці вже до 10 хвилини забили два м’ячі і впевнено почувались на полі.

Однак «РОС» не здавався, проводив дуже небезпечні контратаки, декілька разів нападники виходили віч-на-віч з голкіпером суперника, але лише одного разу змогли відзначитись забитим м’ячем.

В другому таймі картина не змінилась, «Профільтех» частіше контролював м’яч і довів справу до 3:1. Здавалось, що гра зроблена, але «РОС» в одній з контратак знову забив і гра набула нервового характеру.

Проте всі питання зняв четвертий м’яч, який провів нападник «Профільтеха» Борисюк Володимир і це був його четвертий м’яч у цьому матчі. Після цього «Профільтех» спокійно довів справу до перемоги 4:2.