Home Події Радомишльські спортсмени вибороли перші місця на кубку України з кікбоксингу

Радомишльські спортсмени вибороли перші місця на кубку України з кікбоксингу

137

Десять спортсменів з Радомишльської  ДЮСШ «КОЛОС» делегували відстоювати спортивну честь м. Радомишля  на Кубок України з кікбоксингу, який пройшов в м. Бровари.

Пишуть на сайті radomyshl.com.

Понад 750 спортсмено-версій учасників. Кількість учасників вікових категоріях від 12 до 35 спортсменів.

Серед них чимало переможців та призерів минулорічних чемпіонатів та міжнародних змагань з кікбоксингу. Рівень підготовки кожного з них високий, але і з Радомишлянами деяким з них довелось не легко.

Так Первушин Олександр (ЗОШ№3) виборов Кубок України та став першим. Гаращук Кирило (Гімназія), Коваленко Кирило (Ліцей), Березівська Ліля (ЗОШ№5) стали другими, здобувши срібло у своїх чисельних категоріях. Гаєвський Артур (ЗОШ №3), Шляховий Владислав (Краснобірка), Савлук Андрій (ліцей) вибороли бронзові нагороди.