Home Події Річницю коронації Ікони Матері Божої Бердичівської відзначили католики

Річницю коронації Ікони Матері Божої Бердичівської відзначили католики

137
256-у річницю коронації Ікони Матері Божої Бердичівської відзначили цими вихідними тисячі паломників та вірян-католиків. У суботу Бердичів перетворився на маленький Єрусалим, до якого звідусіль прийшли паломники. 
 
Цього року на свято прийшли 13 груп прочан, від 200 до 600 чоловік в кожній, з різних куточків України та світу, повідомляє РІО Бердичів.
 
Серед паломників були віруючі з Росії, Білорусії, Молдови, Польщі, Італії, Іспанії та навіть США. Крім того, у місто Бердичів на річницю Коронації Ікони прибули паломники з більш ніж п’ятдесяти міст та містечок України. При цьому вік найстаршого з них досягав вісьмидесяти років, а наймолодшому лише нещодавно виповнилося три місяці.  
 
Кожна колона паломників, які рухались з різних напрямків, приносила в місто передчуття свята: прочани вітали перехожих, співали і навіть танцювали, запрошуючи всіх розділити їхню радість.
 
Змоклі, але щасливі прочани почали стікатись на майдан перед Санктуарієм на вечірню службу, яку проводив архієпископ з Багдаду Жан Бенджамін Слеман. Він у своїй проповіді подякував усім, хто прибув до бердичівської святині. 
 
Після завершення вечірньої служби молодь відзначила своє прибуття в Бердичів піснями і танцями, піднімаючи настрій собі і оточуючим. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here