Home Події Саух мріє, щоб про його студентів-спортсменів частіше писали в Інтернеті

Саух мріє, щоб про його студентів-спортсменів частіше писали в Інтернеті

103

 

Дев’ятий щорічний вечір спортивної слави Житомирського державного університету імені  Івана Франка, присвячений 100-річчю легкої атлетики, зібрав чимало відомих в Україні і світі спортсменів та тренерів.  

Серед них – майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор (у Сеулі й Барселоні) Інна Євсєєва, майстер спорту міжнародного класу, фіналіст Олімпійських ігор у Мюнхені, викладач ЖДУ імені Івана Франка Рустам Ахмєтов, майстер спорту міжнародного класу, срібний призер чемпіонату світу Олексій Рачковський, тренери і вихованці відомої на весь спортивний світ «стрибучої» Школи Лонського (м.Бердичів), випускник філологічного факультету ЖДУ імені Івана Франка, майстер спорту міжнародного класу, срібний призер Спартакіади народів СССР Валентин Мартинюк, випускник факультету фізичного виховання та спорту ЖДУ імені Івана Франка майстер спорту міжнародного класу зі спортивної ходьби Олександр Венгловський, чемпіон світу з кікбоксингу 2013 року, випускник ЖДУ імені Івана Франка, кікбоксер Володимир Демчук, Заслужений тренер України В’ячеслав Гопанчук. Усі вони завітали до актової зали університету, аби відзначити 100-річчя «королеви спорту» , а також підвести риску досягнень ЖДУ імені Івана Франка в спортивній діяльності та вихованні. 

Нагороди, відзнаки і подарунки студентам-спортсменам та викладачам-тренерам ЖДУ імені Івана Франка вручали  працівник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА, майстер спорту міжнародного класу з самбо та майстер спорту з дзюдо Ольга Чернокоз, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Олена Сарно і начальник обласного відділення комітету з ФВС МОН України Володимир Зорнік.

За першість спортивних досягнень ЖДУ імені Івана Франка у 2013 році серед ВНЗів області ректору університету Петру Сауху вручили Кубок Міністерства освіти і науки України.

«Ми вже перші на Житомирщині і я мрію про те, що все частіше  інтернетівська стрічка новин сповіщатиме: «Відбулась універсіада така то. Переможець, чемпіон – з ЖДУ імені Івана Франка!». Я вірю, що це буде. Бо це вже є. Я радію від цього. Думаю, що від цього радітиме уся спортивна громадськість області», – сказав ректор Петро Саух і нагородив кращих спортсменів-франкіців та тренерів-викладчів університету.

За тим зірки легкої атлетики з головної сцени ЖДУ імені Івана Франка ділилися з присутніми секретами успіху, цікавими та жартівливими історіями. Розповіді легкоатлетичного бомонду Житомирщини доречно розбавляли музичні композиції, несподіваний «Вальс з тренером», жартівливі сценки та спортивно-художні номери франківців.

Завершився вечір, присвячений 100-річчю «королеви спорту», піснею «Легкоатлет», яка закликала летіти стрілою до вершин перемог, побажанням декана факультету фізичного виховання і спорту університету Тамари Кутек  та врученням легкоатлетам пам’ятних статуеток крилатої богині перемоги Ніки.

Нагадаємо, що Житомирщина сьогодні є одним із найбільш спортивних регіонів держави, в якому працює ціла плеяда молодих талановитих тренерів, вихованці яких показують вражаючі результати – чемпіони України, Європи і призери всесвітніх змагань. Однією з причин зростання спортивних показників області є  продуктивна робота  факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка.

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here