Home Події Сільські футбольні команди змагатимуться за кубок чемпіонів

Сільські футбольні команди змагатимуться за кубок чемпіонів

100
Кубок чемпіонів з футболу серед сільських команд вперше стартує на Житомирщині. В розіграші кубку чемпіонів візьмуть участь чемпіони районів Житомирської області.
 
Це будуть не збірні команди районів, а саме переможці чи призери районних змагань, сільські команди, які не беруть участі в обласному чемпіонаті, розповів голова Житомирської районної федерації футболу Павлюк Руслан.
 
Ідея проведення даного турніру з’явилась ще в 2010 році. Житомирська районна федерація футболу була ініціатором подібного турніру. Того року нам вдалося залучити 8 команд, а переможцем стала команда Андрушівського району. 
 
За словами Павлюка, за ці роки хотілось розширити кількість учасників, і ось після довгої підготовки, консультацій з районними федераціями, представниками обласної влади нам вдалось зібрати ці команди – чемпіонів районів області.
 
Головна ідея турніру полягає в тому, щоб сільські команди, в яких грають місцеві гравці могли спробувати свої сили в іграх з подібними командами інших районів.
 
Не секрет, що команди, які грають в чемпіонатах області, комплектуються в основному міськими гравцями, які в своїй більшості не проживають в населеному пункті, який представляє команда. Ми ж ставимо за мету розвиток саме сільського, масового футболу. Згідно регламенту розіграшу кубку чемпіонів команди мають бути укомплектовані місцевими гравцями згідно прописки в паспорті, каже голова федерації.
 
Турнір буде проводиться за кубковою системою, тобто ігри на виліт. Згідно жеребкування команди розділені на пари і проведуть по дві гри – на власному полі та на полі суперника.
 
Ігри відбуватимуться в суботу о 16 годині. Перша гра відбудеться вже завтра, 11 серпня. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here