Головна Події Сьогодні на Паралімпіаді виступає Микола Жабняк

Сьогодні на Паралімпіаді виступає Микола Жабняк

217
0

У Ріо-де-Жанейро стартувала Паралімпіада-2016.

Єдиним, хто представляє Житомирську область на цих змаганнях, є Микола Жабняк.
Він виступає сьогодні, 8 вересня, о 18.00 в дисциплінах метання диска та метання ядра серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Микола Жабняк – Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики.

Народився спортсмен 30 вересня 1979 року у  Целіноградській області, Казахстан.

Микола – член збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату з 2006 по 2011 роки.

2004-2012 роки – легкоатлет стає чемпіоном України з легкої атлетики у метанні диска, штовханні ядра.

У 2005 році спортсмен показав себе на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Фінляндії. Там у метанні диска Микола посів ІІ місце, а у штовханні ядра – ІV місце.

У 2006 році Жабняк відзначився на чемпіонаті Світу з легкої атлетики у Голандії, де посів ІІІ місце та два четвертих: штовхання ядра, метання диска та списа. У тому ж році у Англії змагаючись за меладі кубку світу спортсмен зупиняється за крок до п’єдесталу та займає ІV місце у метанні диска.

Наступний, 2007 рік приніс Миколі одразу три призові місця. Так, на чемпіонаті Світу з легкої атлетики  у Чехії в метанні диска та списа спортсмен став чемпіоном, у штовханні ядра – посів другу сходинку.

2008 рік легкоатлет посів І та ІІІ місце у метанні диска та штовханні ядра на відкритому чемпіонаті світу з легкої атлетики у Хорватії. У цьому ж році на ХІІІ Паралімпійських Іграх став другим у метанні диска та посів два сьомих місця у у метанні списа та штовханні ядра.

2011 рік – ІІ та VІ місце на чемпіонаті Світу з легкої атлетики у Новій Зеландії у метанні диска та списа.

2012 рік – Микола посів І та ІІ місце на чемпіонаті України з легкої атлетики у штовханні ядра та метанні диска. Крім цього два других місця у штовханні ядра та метанні диска завоював легкоатлет на чемпіонаті Європи, який проходив у Голандії.

На ХІV Паралімпійських Іграх у Лондоні  став 10 та 13 в штовханні ядра та метанні диска.

2013 рік на чемпіонаті Світу у Франції легкоатлет став першим у метанні диска та третім у штовханні ядра.

У 2014 рік на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Англії Микола встановив світовий рекорд у метанні диска. Крім цього спортсмен завоював третє місце у штовханні ядра.

На чемпіонаті Світу у Катарі в 2015 році Жабняк завоював ІІІ місце у метанні диска.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here