Home Події Сьогодні в Сан-Паулу відбудеться фінал Міс Всесвіт-2011

Сьогодні в Сан-Паулу відбудеться фінал Міс Всесвіт-2011

108

Сьогодні, 12 вересня, у бразильському місті Сан-Паулу відбудеться фінал міжнародного конкурсу краси Міс Всесвіт-2011. У фінал ювілейного, 60-го конкурсу Міс Всесвіт, вийшли 89 королев краси з усього світу. Україну представляє одеситка, володарка титулу Міс Україна Всесвіт-2011 Олеся Стефанко.

За регламентом судді вже визначилися зі своїми вподобаннями під час попередніх змагань 8 вересня та обрали 15 фіналісток. Але їхні імена трималися в таємниці, і будуть оголошені лише перед фіналом 12 вересня. Ще одна учасниця вирішального етапу Міс Всесвіт буде обрана за результатами глядацького голосування в інтернеті.
 
Усі 16 фіналісток візьмуть участь у дефіле в купальниках. Серед них судді оберуть десять дівчат, які продовжать змагатися та вийдуть на сцену у вечірніх сукнях. У третій частині конкурсу візьмуть участь лише п’ять красунь – вони будуть відповідати на питання суддів. За результатами цього останнього етапу буде обрана переможниця конкурсу.
 
Серед призів, які переможниця отримає від організаторів, – рік навчання у нью-йоркській кіноакадемії із проживанням у люксовом номері одного із найкращих готелів міста, а також транспортні витрати на поїздки по всьому світу та косметичні процедури на весь термін дії королівського титулу.
 
До суддівської колегії конкурсу Міс Всесвіт цього року увійшли журналісти, спортсмени, представники індустрії мод та діячі шоу-бізнесу.
 
Нагадаємо, що 9 серпня у Києві відбулася презентація національного костюма, у якому Олеся Стефанко представлятиме нашу країну на Міс Всесвіт-2011.
 
У 2010 році переможницею конкурсу Міс Всесвіт стала 22-річна мексиканка Хімена Наваррете. Конкурс проходив у Лас-Вегасі. Представниця України, Ганна Пославська була визнана журі третьою віце-міс.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here