Home Події Сьогодні в Україні стартує перший професійний хокейний чемпіонат

Сьогодні в Україні стартує перший професійний хокейний чемпіонат

111

Сьогодні, 15 вересня, матчем між донецьким Донбасом та київським Соколом розпочнеться перший чемпіонат Професійної хокейної ліги.

У новому чемпіонаті візьмуть участь вісім команд: Донбас (Донецьк), Сокіл (Київ), Компаньйон-Нафтогаз (Київ), Білий Барс (Бровари), Беркут (Київ), Гайдамаки (Вінниця), Леви (Львів) та Акули (Харків) .

Змагання пройдуть у два етапи. На першому команди проведуть гладенький чемпіонат у шість кіл (по 42 матчі), після чого почнеться стадія плей-офф. Серії ¼ та ½ фіналу пройдуть до трьох перемог однієї з команд. Фінальна серія продовжиться до чотирьох перемог.

Чемпіонат завершиться 1 квітня 2012 року. Призовий фонд першого сезону ПХЛ – 1 мільйон американських доларів, – який команди поділять між собою залежно від результатів їхнього виступу.

"Приємно, що всі команди налаштовані на досягнення високих результатів. Про амбіції клубів говорить хоча б той факт, що кожен четвертий заявлений гравець ліги – легіонер. Більшість із них – відомі, кваліфіковані виконавці. Найбільше легіонерів представляють Білорусь та Росію, однак є виконавці з литовським, чеським та американським громадянством", – зазначив генеральний директор ліги Юрій Загородній.

"Ліга серйозно працює в напрямку організації телевізійних трансляцій матчів чемпіонату на каналах із національним покриттям. Зокрема, матч-відкриття чемпіонату між Донбасом та Соколом зможуть побачити глядачі Першого Національного. Також запланована трансляція матчу 20 вересня Беркут – Донбас. Початок обох матчів о 18: 30. Усього ми плануємо близько 25 трансляцій найцікавіших матчів регулярного чемпіонату плюс більшість матчів стадії плей-офф", – повідомив Загородній.

За словами керівників ліги, одним із заходів, спрямованих на популяризацію хокею у країні, стане проведення 22 січня 2012 Матчу Всіх Зірок ПХЛ у Палаці спорту в Києві. Також запущена бета-версія офіційного сайту ліги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here