Home Події Сотник вириває перемогу для «Кодні»: результати матчу 2-го туру зимового турніру

88

У середу на запасному полі стадіону «Спартак» відбувся заключний матч 2-го туру зимового турніру, у якому «Кодня» грала з «ЖДЮСШ-96».

Зустріч активніше почали гравці «ЖДЮСШ-96»: команда більше володіла м’ячем й частіше загрожувала воротам суперника. Вихованці ЖДЮСШ першими і відкрили рахунок у матчі – Бойко скористався позиційною помилкою голкіпера «Кодні». Втім, уже за 3 хвилини Бондарець зрівняв рахунок у матчі, а в наступній атаці Олег красивим дальнім ударом вивів «Кодню» вперед.

«ДЮСШ» відверто посипалось, чим скористався Пухальський. Микола виграв боротьбу у штрафному майданчику суперника й ударом через себе забив третій гол.

Після перерви гравці «Кодні» контролювали гру, але вихованці ЖДЮСШ зуміли відіграти два м’ячі. Спочатку Приймак скористався невпевненою грою воротаря «Кодні» й відквитав один м’яч, а за декілька хвилин Березовський встановив «статус кво» – 3:3.

Втім, замість дотиснути суперника футболісти «ЖДЮСШ-96» самі собі привезли гол. Сотник скористався обрізкою в центрі поля й реалізував свій вихід один на один – 4:3.

Уже в суботу команди відіграють третій тур, у рамках якого «Кодня» зіграє з сусідом по турнірній таблиці – «Зарічанами», а на «ЖДЮСШ-96» очікує матч з лідером групи А – «Атлетом».