Home Події Суд визнав Коцюбка головою Житомирської обласної федерації футболу

Суд визнав Коцюбка головою Житомирської обласної федерації футболу

123

2 листопада 2012 року Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ було прийнято до розгляду касаційну Скаргу від Юрія Опанащука.

Про це інформує прес-служба ЖОФФ.

У своїй скарзі Юрій Опанащук просив скасувати рішення Корольовського районного суду міста Житомира від 19.04.2012 року про визнання Коцюбко О. П. головою Житомирської обласної федерації футболу.

 

Коцюбка О.П. обрали на позачерговій виборчій конференції 12.01. 2012 року.

Також у скарзі єпрохання скасувати рішення Апеляційного суду Житомирської області від 03.10.12 року в частині залишення без змін рішення Корольовського районного суду міста Житомира від 19.04.2012 року та постановити в цій частині нове рішення про відмову в задоволенні позову Коцюбко О. П про визнання його головою Житомирської обласної спортивної громадської організації «Житомирська обласна федерація футболу».

11 лютого 2013 року Колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалила Касаційну скаргу Юрія Опанащука відхилити, Рішення апеляційного суду Житомирської області від 3 жовтня 2012 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here