Home Події Тренер Кличка: Володимир поб’є ”вічні” рекорди у боксі

Тренер Кличка: Володимир поб\’є \”вічні\” рекорди у боксі

105

Тренер Володимира Кличка Еммануель Стюард заявив, що українцю під силу побити рекорд легендарного американського важковаговика Джо Луїса. На його рахунку 25 захистів чемпіонського титулу поспіль, який вважається "вічним", повідомляє ТСН.

"Володимир сконцентрований на боксі, як ніколи раніше. Чи здатний він побити рекорд Джо Луїса? Безумовно – хіба хтось може його перемогти?", – заявив Стюард.

Він зауважив, що Кличку-молодшому зовсім нескладно знаходити для себе мотивацію. "Йому подобається боксувати, і він хоче проводити не менше трьох поєдинків на рік", – додав Стюард.

Зазначимо, що на даний момент Володимир має у своєму активі 11 послідовних захистів титулу – такого показника не досягали ні Джо Фрейзер, ні Майк Тайсон, ні Леннокс Льюїс, ні Евандер Холіфілд, ні Мухаммед Алі. Лише Ларрі Холмс і Джо Луїс мають у своєму активі більше послідовних захистів титулу, ніж українець – у Холмса їх 20, а у Луїса – 25.

Щодо загальної кількості перемог у боях за титул чемпіона світу, то за цим показником Кличко-молодший також обійшов багатьох легендарних боксерів: у нього таких перемог уже 18.

Для порівняння: у Майка Тайсона було 12 перемог у титульних боях, у Леннокса Льюїса – 15, у Евандера Холіфілда – 16. За кількістю перемог в боях за титул чемпіона світу Володимир поступається тільки Джо Луїсу (26 перемог), Мухаммеду Алі (22 перемоги) і Ларрі Холмсу (21 перемога). 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here