Home Події Троє спортсменів із Житомирщини поїдуть на чемпіонат світу з легкої атлетики в...

Троє спортсменів із Житомирщини поїдуть на чемпіонат світу з легкої атлетики в Донецьк

108

В період з 10 по 14 липня 2013 року в Донецьку відбудеться юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики. Наша держава вперше приймає легкоатлетичний форум такого масштабу. Спеціально для його проведення в Донецьку збудовано нові спортивні об’єкти, легкоатлетичні стадіони світового рівня.

Згідно з останнім рішенням Федерації легкої атлетики України та Міністерства молоді та спорту, до складу збірної команди України для участі у чемпіонаті світу включено одразу трьох представників області:

Анастасію Сухотську (школа олімпійського резерву Житомирської обласної ради, біг з бар’єрами, тренер Алла Ледньова, м. Житомир);

Владислава Мазура та Олександра Бараннікова (ДЮСШ «Динамовець», стрибки у висоту, тренер Ігор Лонський, м. Бердичів).

В цілому легкоатлетична збірна, як і більшість обласних команд з видів спорту Житомирщини провели надзвичайно вдалий початок сезону офіційних стартів 2013 року. Станом на 5 липня в Житомирській області рекордна кількість присвоєних спортивних розрядів та звань за півріччя:

226 спортсменів першого розряду;

154 кандидата у майстри спорту України;

15 майстрів спорту України;

4 майстра спорту міжнародного класу;

1 Заслужений тренер України

Урочисте відкриття юнацького чемпіонату світу в Донецьку відбудеться 10 липня 2013 р. на РСК «Олімпійський» о 16.00 год.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here