Home Події У Бердичеві «Студія Квартал-95» буде знімати кіно за сценарієм місцевого 17-річного хлопця

У Бердичеві «Студія Квартал-95» буде знімати кіно за сценарієм місцевого 17-річного хлопця

260

З кожним днем наближається той момент, коли тихі вулиці нашого міста почують заповітні слова: «Мотор!», «Камера!», «Почали!» – так розпочнуться зйомки містичного фільму «Дотик долі», сценарій до якого написав бердичівлянин, передає РІО Бердичів.

 Олександр Поліщук, студент, на літніх канікулах написав сценарій фільму «Дотик долі», що не лише став кращим на Одеському фестивалі, а й зацікавив продюсерів телеканалу «Інтер».

Кияни викупили сценарій фільму, залишивши авторські права за хлопцем.

Молодий сценарист, розповідаючи нам про те, де і як буде зніматись фільм, наголосив, що досить довгий час  тривали пошуки головного героя фільму.

Безліч облич, сотні харизматичних особистостей проходили співбесіди, але все одно чогось бракувало.

Майже в останній момент Олександр Поліщук, випадково побачив людину, яку хотів би бачити в ролі головного героя.

«Я викладав акторську майстерність у житомирському модельному агентстві «Gloria Model Style» і побачив персонажа, який повністю відповідав моїм задумкам, баченню головного героя фільму», – так розповідає сценарист про свою зустріч з Валентином Тодоровичем, головним героєм фільму. 

Сімнадцятирічний Валентин, окрім того що навчається в Київському міжнародному університеті в Інститут телебачення, кіно і театру, досить давно працює моделлю в житомирській модельній агенції «Gloria Model Style».

Себе він характеризує як багатогранну і складну особистість, що сповнена енергії та любить азарт.

Також нам вдалось дізнатись, що в середині березня, можливо, наше місто відвідає Володимир Зеленський, який привезе фінансування та поспілкується зі знімальною групою.

Адже не зважаючи на перехід пана Зеленського з «Інтера» на канал 1+1,  він був і залишається одним з власників «Студії Квартал-95» , яка й буде знімати фільм талановитого бердичівлянина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here