Home Події У Коростишеві відбувся обласний чемпіонат з кікбоксингу

У Коростишеві відбувся обласний чемпіонат з кікбоксингу

99

Обласний чемпіонат з кікбоксингу відбувся 29 березня у Коростишеві.

Близько 200 спортсменів займаються кікбоксингом у Коростишеві. Борці досягли успіхів на рівні області, держави і виходять на міжнародний рівень. У жовтні 2013 року спортсмени візьмуть участь у змаганнях у Санкт-Петербурзі, де поборються за призові місця. Цей вид спорту потребує фізичного загартування, постійного вдосконалення, відповідних моральних якостей. Треба бути просто сміливою людиною, щоб вийти на ринг. Всі учасники змагань вже перемогли, насамперед себе, впевнений Сергій Рижук.

На свято, яке пройшло під патронатом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації, депутата обласної ради від Коростишівського району Олександра Никитюка, який є головою оргкомітету змагань, завітали й інші почесні гості. Серед них – віце-президент Українського союзу кікбоксингу Микола Агіджанов, директор департаменту сімї, молоді і спорту облдержадміністрації Раїса Гула, директор департаменту охорони здоров’я Олександр Торбас, директор департаменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Ірина Басова.

У подарунок спортсменам завдяки сприянню Олександра Никитюка було відкрито новий відремонтований спортивний зал, що стане чудовою тренувальною базою для майбутніх чемпіонів.

Видовищні поєдинки продемонстрували спортсмени з Житомира, Києва, Володарськ-Волинського, Новоград-Волинського, Радомишльського районів і, звичайно, з Коростишева і Коростишівського району. Переможцями у різних вагових категоріях стали Павло Згонніков, Максим Маковський, Марія Шапран, Дмитро Павлов, Артем Павлюк та інші. Спеціальні призи для перспективних борців отримали Ігор Потапенко як наймолодший учасник змагань (його вік – 7 років, вага – 19 кг), Анна Сесько як наймолодша учасниця (дівчина у свої 9 років є членом збірної команди України і переможцем всеукраїнських змагань у наймолодшій групі).

В рамках чемпіонату пройшов концерт за участю юних майстрів мистецтв. Особливо сподобалися глядачам виступи народного художнього колективу «Шоу-театр КЛЕМ» і вихованця Бердичівської циркової студії Арсенія Храпійчука, якого, за рішенням обласної влади, нагороджено відпочинком у таборі «Артек».

За інформацією прес-служби облдержадміністрації

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here