Home Події У Коростишівському будинку культури пройде обласний шаховий турнір

У Коростишівському будинку культури пройде обласний шаховий турнір

106

Упродовж липня в усіх областях України відбуваються заходи з нагоди відзначення Дня шахів. В Житомирі, на базі ТЦ «Глобал UA» 20 липня відбувся дитячий шаховий турнір.

Обласний шаховий турнір на Житомирщині відбудеться 29 липня 2013 року у м. Коростишеві в Районному будинку культури (вул. Червона площа, 20). Участь у ньому візьмуть вихованці шахових відділень, гуртків та секцій, спортсмени-аматори та визнані шахові майстри.

Урочисте відкриття турніру о 10.00 год., головний суддя турніру – Голова кваліфікаційної комісії Федерації шахів Житомирської області Ярослав Думанський.


Довідково: Україна відноситься до світових лідерів у розвитку шахів, маючи чемпіонів світу, Європи, міжнародних майстрів. Сьогодні на погодженні в Кабінеті Міністрів України знаходиться проект Загальнодержавної програми «Інтелект нації» на 2013-2020 роки, якою передбачено популяризацію та розвиток цієї гри насамперед, серед дітей та молоді.

На Житомирщині відділення шахів працюють на базі п’яти дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також в клубах і гуртках в усіх містах обласного та районного підпорядкування, на базі загальноосвітніх шкіл області. Усього шахами на Житомирщині займаються близько 1000 осіб, з яких 238 – вихованці спортивних шкіл. Працюють 11 кваліфікованих тренерів-викладачів.

У 2013 році срібною призеркою Чемпіонату України з блискавичної гри та бронзовою – з «швидких шахів» стала вихованка Бердичівського відділення шахів Зоріна Іргашева (тренер – Геннадій Квятковський).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here