Home Події У матчі 6-го туру Чемпіонату України серед аматорів СК «Легіон» обіграв ФК...

У матчі 6-го туру Чемпіонату України серед аматорів СК «Легіон» обіграв ФК «Ретро»

92
0

Переможний результат житомиряни зробили ще у першому таймі – на 17-й хвилині Прус відгукнувся на простріл Власюка з лівого флангу, а через 5 хвилин сам Власюк забив гол – спочатку Андрій зі штрафного пробив у стінку, але після добивання м’яч таки опинився у сітці воріт ФК «Ретро».

Ще в першому таймі господарі могли забивати ще, але катастрофічно не щастило Школьному – Олександр не реалізував декілька відмінних моментів. За погану реалізацію підопічних Микитюка покарав Наконечний, точний удар якого на 45-й хвилині скоротив розрив у рахунку.

У другому таймі житомиряни грали з оглядкою на власні ворота, але все ж зуміли зберегти переможний рахунок – 2:1.

Уже завтра СК «Легіон» зіграє півфінальний матч Кубку Житомирської області з футболу проти ФК «Полісся» (смт. Городниця). Нагадаємо, перший матч між цими командами закінчився вольовою перемогою житомирян з рахунком 3:2.

Матч-відповідь 1/2 відбудеться в суботу, 14 червня, на центральному стадіоні м. Житомира. Початок зустрічі о 17:00. Запрошуємо всіх уболівальників прийти і підтримати житомирську команду.