Home Події У Новоград-Волинському відкрилася спортивна зала

У Новоград-Волинському відкрилася спортивна зала

152

21 грудня у Новограді-Волинському у Молодіжному центрі, що зовсім нещодавно був створений на базі колишнього кінотеатру імені Щорса, була відкрита нова спортивна зала, – пише офіційний сайт міста.

Символічне перерізання стрічки, що символізує відкриття зали відбулося за участю міського голови Володимира Загривого та голови постійної депутатської комісії з питань освіти, культури та спорту Віктора Мельника.

На відкриття завітали також почесні гості, серед яких керівник відділу релігійної освіти і катехізації, сім’ї та молоді Житомирської єпархії, настоятель Свято-Троїцького собору протоієрей Валентин Мороз, депутат міської ради Сергій Усенко, віце-президент обласної федерації боксу Олег Осецький.

Показові спортивні виступи продемонстрували кращі боксери спортивного клубу «Євробокс», учасники всеукраїнських, обласних турнірів Петрошук Назар та Шелест Іван, Саулевич Ігор та Рябінець Роман; за правилами кікбоксингу – Сірков Олександр та Венгер Сергій; за правилами мікс-файт – Шостак Сергій та Пархотін Ігор, також вихованці федерації повноконтактного кіокушин-карате та гирьового спорту.

Незабаром на стінах зали буде створено символічну алею «Зірок чемпіонів».

І першою тут буде розміщено зірку всесвітньовідомого українського спортсмена, чемпіона світу з боксу Віталія Кличка, а також його автограф та відбиток залізного кулака Віталія Кличка, який він залишив під час перебування в місті.

По завершенню показових виступів спортсменів був звершений молебень і чин освячення оновлених приміщень Молодіжного центру.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here