Головна Події У Житомирі офіційно представили команду з американського футболу «Bisons»

У Житомирі офіційно представили команду з американського футболу «Bisons»

166
0

На стадіоні «Спартак Арена» у Житомирі 27 жовтня відбулось відкрите тренування команди міста Житомир з американського футболу «Bisons», де всі бажаючі мали можливість дізнатися про американський футбол та познайомитися з місцевою командою «Bisons».

«В Україні першу команду з американського футболу – «Харківські Атланти» – створили ще в 1989 році. Команди з’являлись, зникали, втім базового розвитку і глобальної популяризації не було. Змагання не могли вийти на новий більш якісний рівень. І лише з появою Української ліги американського футболу (УЛАФ) почали робити справжні кроки для розвитку американського футболу в Україні»,- розповів тренер команди Юрій Чорний.

У складі УЛАФ на сьогоднішній день 24 команди з різних міст України. Долучились до організації і житомирські «Bisons». Наші спортсмени будуть брати участь у змаганнях в сезоні 2020 року першої ліги.

«Bisons» – це молода,але дуже амбітна та цілеспрямована команда. Впевнена,що у Житомирі цей вид спорту матиме численних прихильників та буде активно розвиватись. «Bisons» вже заявили про себе та мають великі шанси гідно представляти себе на всеукраїнському рівні», – поділилась враженнями начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.
 

 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here