Home Події У Житомирі правоохоронці України змагалися у турнірі з міні-футболі

У Житомирі правоохоронці України змагалися у турнірі з міні-футболі

115
В останні дні листопада у Житомирі правоохоронці мірялись силами у турнірі з міні-футболу, проведення якого ініціювало фізкультурно-спортивне товариство «Динамо». Головним призом змагань став кубок спортивної організації.
 
У фінальних матчах зустрічалися чотири команди, переможці зональних етапів, з Автономної республіки Крим, Волині, Житомирщини та Дніпропетровська, повідомили у СЗГ УМВС України в Житомирській області.
 
Заступник голови ФСТ «Динамо» України Ігор Панін, відкриваючи змагання, зазначив, що місце проведення, тобто Житомир, обрано не випадково. Гарні спортивні традиції регіонального підрозділу товариства тут мають давнє коріння, а головне – добру перспективу на майбутнє. 
 
Футбольні поєдинки тривали два дні 29 та 30 листопада і були по-справжньому захоплюючими та принциповими. За їх результатами і визначився власник головного призу.
 
Наші земляки, збірна команда працівників органів внутрішніх справ на Управління Міністерства з надзвичайних ситуацій, у загальному заліку змагань за сумою набраних очок, вибороли друге місце, поступившись лише кримським колегам. Третіми стали правоохоронці з Дніпропетровська.
 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here