Home Події У Житомирі презентували книгу про в’язня «Майданек»

У Житомирі презентували книгу про в’язня «Майданек»

175

Презентація документально-художньої повісті «Остання війна» Олександра Гоцалюка відбулась напередодні 67-ї річниці визволення в’язнів концтабору «Майданек».

Книга «Остання війна» – це спроба розповісти молодому поколінню про трагічну і важливу сторінку в історії нашої держави, нашого міста через призму життя реального героя.

Наш земляк Франц Карловичу Бржезицький, про якого йдеться в книзі, – людина з легендарною долею, яка бачила жахіття репресій, яка боролась у підпіллі проти окупантів, яка вистояла і вижила у відому на весь світ своїми жахіттями концтаборі «Майданек», повідомляє сайт обладміністрації.

«Ми схиляємо голови перед подвигом мужніх, наших дідів, наших батьків! – сказав, відкриваючи презентацію, Віктор Балюрко. – Вини віддавали своє життя за свій рідний край, землю, за наше світле майбуття. А відтак заслуговують на довгу народну пам’ять про себе. Франц Карловичу Бржезицький – один із них».

Саме тому повість Олександра Гоцалюка «Остання війна» отримала фінансову підтримку у рамках обласної Програми випуску соціально значущої літератури місцевих авторів. Весь її тираж розійдеться у бібліотеки навчальних закладів та закладів культури області.

 

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here