Home Події У Житомирі 23 вересня пройде “Залізна країна” та виступить Kozak System –...

У Житомирі 23 вересня пройде “Залізна країна” та виступить Kozak System – перекриття руху в центрі

722

У Житомирі 23 вересня відбудуться благодійні змагання з триатлону “Залізна країна”. Мета проведення заходу –  збір коштів для військового шпиталю. Участь у змаганнях  візьмуть спортсмени з України, а також сім спортсменів з різних країн світу.

Під час проведення змагань у центрі міста перекриють рух із 11:15 до 13:30 за маршрутом вул. Чуднівська – вул. Леха Качинського – вул. Дмитра Донцова – вул. Любарська – вул. Мала Бердичівська. 

О 17:00 на майдані Корольова запланований виступ гурту «Kozak System».

Про це інформує мерія.

«Вулиця Чуднівська буде перекрита на ділянці від Малої Бердичівської до Гідропарку тільки в напрямку з Гідропарку до центра міста, на виїзд з міста – вона буде відкритою. На проблемних перехрестях працівники патрульної поліції забезпечать регулювання, аби убезпечити велосипедистів, які рухатимуться. Також буде використано більш як 300 турнікетів, що виконуватимуть функцію огородження.

До 11:15 громадський транспорт рухатиметься. На час велопробігу тролейбуси призупинять рух. По Фещенка-Чопівського тролейбус №15 рухатиметься без змін.

Буде перекрито перехрестя Старий Бульвар та Фещенка Чопівського. Але патрульні регулюватимуть рух і пропускатимуть рух громадського транспорту між бігунами та цивільний транспорт,» – зазначив заступник міського голови Олександр Шевчук.

«Ще одна мета – зйомки документального фільму «Залізна країна. Старт за життя» – документальний фільм про об єднання атлетів з різних куточків світу для підтримки України. Фільм демонструватимуть у різних країнах світу для привернення уваги дій в Україні», – зазначають організатори. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here