Головна Події У Житомирі музикант з Михайлівської планує виступити на «Голосі»

У Житомирі музикант з Михайлівської планує виступити на «Голосі»

1369
0

На Михайлівській вже 8 років поспіль три рази на тиждень співає музикант Дмитро Ворон. Його репертуар налічує близько 300 пісень українською та англійською мовами.

Дмитро Ворон – вокаліст та гітарист. Закінчив музичну школу та зрозумів, що музика – то його все. Його талантом захоплюються мер Сергій Сухомлин та Володимир Федоренко. Також хлопець активно волонтерить. 

«Музикою захоплююся з 11 років. Якось одного разу побачив, як мій брат грає на гітарі й захотів собі навчитися. Потім попросив батьків віддати мене в музичну школу по класу гітарі. Закінчивши її, мені набридло постійно грати на гітарі, й почав цікавитися вокалом. В загальному плані займаюся музикою вже 18 років. У мене був період, коли більшість часу працював на роботі, яка зовсім не пов’язана з музикою. Але одного дня набридло і вирішив стати музикантом та заробляти лише тим, що найбільше люблю. Більш професійно займаюся гітарою та вокалом, але вмію грати на фортепіано. На Михайлівській почав грати із 2014 року. Ми з другом Олександром виступали разом. І грали різні пісні від панка до репу. Через деякий час вже почав виступати самостійно», – розповів Дмитро Першому житомирському.

Після 24 лютого музичний репертуар хлопця змінився, він категорично відмовився від російськомовних пісень. Коли чує тривогу, починає співати пісню про москаля.

«Звісно, війна внесла свої корективи у мій музичний репертуар. Пісень стало менше, а саме перестав виконувати пісні російською мовою. Адже до початку агресивних воєнних дій слухав Арію та інших російських артистів, але зараз вони підтримують війну проти нас, тому не бажаю співати їх пісні. Мій репертуар різноманітний.

Найбільше людям подобається пісні артистів Скрябіна та Дзідзьо. У нас патріотизму і так вистачає , тому намагаюся співати веселі пісні, аби поліпшити житомирянам настрій. Кайфую від того, що люди слухають і мені на душі добре. На Михайлівській люблю виступати, адже тут одразу видно, чи подобається людям твій виступ, чи ні. Якщо так, то вони зупиняються і слухають. Житомиряни, які проходять повз – чесні та відкриті. За це я їх люблю», – говорить музикант.

З’являються у хлопця і шанувальники, які завжди приходять на його концерти. Приходила і влада – мер та голова обласної ради.

«Є в мене і постійні шанувальники, їх не так багато, як хотілося, проте вони є. Коли передивляюся свої виступи, то розумію, що десь неправильно проспівав. Але люди кайфують. Пісні не підбираю, спочатку має подобатися мені, а вже потім співати для когось. Всі мої пісні в мене в голові. Всього знаю понад 300  пісень.

Міський голова Сергій Сухомлин теж приходив та знімав виступ на відео. Приходив до мене на виступ голова облради, йому сподобалася одна з рокових композицій», – ділиться Дмитро.

Хлопець не тільки співає на Михайлівській чи подіях, а й підтримує поранених військових співом.

«Я виступаю у госпіталях. Військові з повагою відносять до моєї музики».

Хлопець мріє створити гурт та спробувати себе в телепроєкті:

« У планах – створити свій гурт та спробувати піти на «Голос»

Дмитро виступає на Михайлівській у четвер, п’ятницю, суботу та неділю з 19:00 й до 22:00. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here